Olimpinio vicečempiono
Mindaugo Mizgaičio
vaikų vasaros stovykla

Baseinas ir treniruotės
kasdien su profesionaliais
plaukimo treneriais

Stovykla Anykščiuose
su pažintinėmis kelionėmis
apylinkėse

Olimpinio vicečempiono Mindaugo Mizgaičio vaikų vasaros stovykla

Baseinas ir treniruotės kasdien su profesionaliais plaukimo treneriais

Stovykla Anykščiuose su pažintinėmis kelionėmis apylinkėse

Pamainos
(2021 m. vasara)
Savaitės trukmės stovykla vyksta
nuo sekmadienio iki šeštadienio:

Maitinimas 3 kartus per dieną, viešbučio
“Nykščio Namai” restorane. Skanus ir šviežiai
pagamintas maistas. Ryte švediškas stalas.

Dienotvarkė skirta sportininkams – treniruotės,
sportiniai žaidimai, kūrybiniai užsiėmimai, ekskursijos.

Apgyvendinimas viešbutyje “Nykščio Namai”

1 pamaina: 07.04–07.10
2 pamaina: 07.18–07.24
3 pamaina: 07.25–07.31
4 pamaina: 08.08–08.14
5 pamaina: 08.15–08.21

Užsiėmimai vyks lietuvių ir anglų kalbomis.
Pamainoje iki 30 vaikų, nuo 8 iki 16 m amžiaus.
Sveikatos draudimas visos stovyklos metu.

Daugiau informacijos:
Telefonu: +370 608 70760
El. paštu: anyksciai@sportoturas.lt

Kaina 290 Eur, užsakant iki gegužės 1 d. 260 Eur.

Nuo 2020 m. vasaros MB “Anykščių sporto turas“ bendradarbiaujant su olimpiniu vicečempionu Mindaugu Mizgaičiu, pradėjo rengti sporto stovyklas vaikams „SWIM & FUN“. Stovyklos vyksta viename gražiausių Lietuvos miestų Anykščiuose, kur vaikai patyria nepamirštamų nuotykių ir emocijų. Stovyklose dalyvauja vaikai iš įvairių Lietuvos miestų.

SWIM & FUN stovykloje vaikai kasdien turi plaukimo treniruotes. Nemokantys plaukti po vienos savaitės treniruočių, drąsiai gali pasigirti, kad išmoko plaukti. Vaikai žaidžia įvairius sportinius žaidimus, varžosi. Stovyklautojai daug pramogauja: maudosi upėje, keliauja po apylinkes, aplanko žymias Anykščių vietoves : Puntuko akmenį, Laimės žiburį, Anykščių šilelį, Arklių muziejų bei Lajų taką. Vaikai turi edukacines pamokas ne tik apie sportą bei sveiką mitybą, bet ir apie žirgus. Edukacinių pamokų metu vaikai daug sužinojo apie arklių gyvenimą, žirginį sportą. Visi vaikai turi galimybę pajodinėti. Kiekvieną vakarą vaikų laukia skirtingos vakaro programos, filmų vakaras, šokiai ,,just dance‘‘, įvairūs žaidimai, orientaciniai žaidimai ir daug kitų įvairių veiklų.

Stovyklautojai kiekvieną dieną turi po kelias įvairių sporto šakų treniruotes, kuriose jie lavina fizines savybes. Norime atkreipti dėmesį, kad stovykloje vaikai gali ne tik susipažinti su skirtingomis sporto šakomis, bet ir su jų atstovais. Kiekvienoje pamainoje vaikų laukia įdomūs pašnekesiai su daug sporte pasiekusiais sportininkais: daugkartiniu olimpinių žaidynių, pasaulio bei Europos čempionu ir rekordininku, Virgilijum Alekna, pirmuoju iš Baltijos valstybių žmogumi įkopusiu į aukščiausio pasaulio kalno, Everesto viršūnę, iškėlęs Lietuvos vėliavą aukščiausiose visų žemynų viršukalnėse Vladu Vitkausku, boksininku, olimpinio bronzos medalio laimėtoju, Evaldu Petrausku, šiuolaikinė penkiakovės atstove, pasaulio bei Europos prizininke bei nugalėtoja, Ieva Serapinaite, olimpiniu graikų-romėnų imtynių vicečempionu – Mindaugu Mizgaičiu.

Svečiai supažindina vaikus su savo sporto šaka, pasakojo savo sėkmės istorijas ir veda vaikams treniruotes. Iš vaikų apklausos: kiekvienos pamainos pabaigoje vaikai mini, kad labiausiai jiems patiko arkliai, baseinas, įvairūs žaidimai bei skanus maistas.

Stovykla sugrįžtą ir šią vasarą, tad nekantriai lauksime sugrįžtančių stovyklautojų bei naujų dalyvių.